numerologická poradna Hadanka  -  numerologie, rozbory, výklady
"Ten nejkrásnější dar na světě jsem již dostala, je to můj život. A děkuji za to, že jej prožívám právě tady a teď."   D.H.
Březnové okénko podle numeroempatie


Je tady již třetí měsíc v roce 2017 a je zajímavé se podívat, jaký bude mít na nás vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 4, která vznikne sečtením roční vibrace 1 a měsíce března, jakožto č. 3, a zažíváme jej jako měsíc práce na sobě a potřebu vyrovnanosti.V únoru jsme si měli uvědomit, že člověk je tvor společenský a jako takový má být otevřený vůči svému okolí a žít s ním v souladu. Proto bylo potřeba komunikovat sami se sebou i s ostatními láskyplně a přitom vnímat také řeč duše. Měli jsme chodit více do společnosti mezi ostatní lidičky a užívat si příjemně strávené chvíle v harmonii. Nyní je zde březen první jarní měsíc, paní Zima sice ještě stále sedí na svém trůně, ale postupně začne předávat vládu Jaru, které se už pomalu chystá začít kralovat. Příroda se zvolna probouzí ze zimního spánku, první signály nám přináší ptáčkové, kteří pějí libým hlasem a vnášejí nám tím radost do života. A brzy se objeví i první kytičky jako další jako poslové jara. Ale přesto nespěchejme, vše je jak má být a tak noci jsou ještě mrazivé a i když sníh se již ztrácí, ještě nás může překvapit i ochlazení. Poděkujme za krásnou Zimu, kterou jsme prožili a těšme se na jarní období. Sluníčko je velmi štědré a bezpodmínečně nás zahřívá silou svých paprsků a tak přijímejme s vděčností jeho světlo a teplo, které je tak důležité pro náš život. A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Již naplno prožíváme období nového devítiletého cyklu a také roku, kdy máme pochopit, v čem spočívá nezávislost, tzn. nebýt zbytečně závislí na druhých a tak je potřeba si uvědomit, že toho dosáhneme tím, když budeme poctivě pracovat na sobě a snažit se dosáhnout vyrovnanosti ve svém životě. Buďme si vědomi, že láskyplnou prací na svém Já, kterou se zabýváme, prospíváme nejen sami sobě, ale i svému okolí a pozitivně jej ovlivňujeme již svými dobrými myšlenkami, čímž tvoříme svůj život.

A co pro sebe můžete udělat v březnu?

Snažte se, abyste každý den věnovali dostatek energie a času práci na svém životě. Zastavte se na chvilku a naslouchejte svému nitru, co je potřeba udělat a tím si jděte životem, tak jak sami chcete. Pusťte se aktivně do řešení všech záležitostí, které jste odkládali a uvidíte, že se vám uleví a vše se bude dobře vyvíjet. Ale uvědomte si, že je k tomu zapotřebí i jistá disciplína, a tak do čeho se pustíte, nenechávejte to být, i když se vám nebude z nějakého důvodu chtít. Výsledek se brzy projeví a vy pocítíte vyrovnanost ve všech oblastech života a budete prožívat spokojenost sami se sebou i s okolím. Zamyslete se také nad svým zdravím, a pokud jste mu nevěnovali dostatek pozornosti, napravte to a začněte se o něj lépe starat. Nastolte si pro vás vhodnou životosprávu, která vám pomůže dostat se do harmonie tím, že vyloučíte to, co pro vás není dobré a s láskou přijmete to, co vám velmi prospívá. Ať už se jedná o změnu stravy, péče o tělo i duši pravidelným pohybem, správnou relaxací, vše je pro vás dobré. Vězte, že pokud se budete naplno láskyplně věnovat práci sami na sobě a uvědomíte si, že je pro to potřeba vyvinout i jistou sebekázeň, uděláte pro sebe to nejlepší, neboť čím více snahy vynaložíte, tím větší užitek sklidíte, což záhy poznáte na svém životě.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

Pracuji na svém Já s láskou a radostí a tím dosahuji trvalé vyrovnanosti a spokojenosti.

Přeji vám, ať pracujete sami na sobě s láskou a tím se stanete vyrovnaní.
© Copyright 2011-2017   numerologie-hadanka.cz
Bez předchozího písemného souhlasu je kopírování těchto materiálů zakázáno