numerologická poradna Hadanka  -  numerologie, rozbory, výklady
"Ten nejkrásnější dar na světě jsem již dostala, je to můj život. A děkuji za to, že jej prožívám právě tady a teď."   D.H.
Březnové okénko podle numeroempatie


Je tady třetí měsíc v roce 2018 a je zajímavé se podívat, jaký na nás bude mít vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 5, která vznikne sečtením roční vibrace 11 a měsíce února, jakožto č. 3 a zažíváme jej jako měsíc zvýšené vnímavosti a přijímání změny jako nové příležitosti. V únoru jsme si měli uvědomit, že jen poctivou a láskyplnou prací na svém Já, kterou se zabýváme, prospíváme nejen sami sobě, ale můžeme díky ní i inspirovat a pomoci lidem ve svém okolí, a dojít tak k vyrovnanosti ve všech oblastech života. Nyní je zde březen, první jarní měsíc, a ačkoliv brzy usedne na trůn Jaro, přesto nám paní Zima stále kraluje. Máme respektovat to, že Jaro začíná až 21. 3., a do té doby může mrznout, sněžit a příroda stále odpočívá. A my se můžeme díky tomu inspirovat pranostikou „březen za kamna vlezem“ a být opatrní na své zdraví. Sluníčko se snaží a zahřívá nás i v chladných dnech silou svých paprsků a dává nám tím světlo a teplo, které tolik potřebujeme pro náš život, proto mu za to děkujme. A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Začínáme naplno prožívat nový rok s mimořádnou mistrovskou vibraci pod č. 11, kterou jsme naposledy prožívali v roce 2009. Nyní máme pochopit, v čem spočívá citlivost, vnímání intuice a duchovní způsob života spojený se vztahy, a k tomu je důležité připojit naši schopnost naplno vnímat vše co se v nás i v našem okolí děje a na základě svého vnitřního hlasu přijímat změny, které nám vstupují do života jako nové příležitosti. Buďme si vědomi, že právě změna je pro nás podstatná a přijímejme ji, protože přináší nové podněty do našeho života, které osvobozují duši a přejí tak k jejímu dalšímu rozvoji.

A co pro sebe můžete udělat v březnu?

Vítejte změnu a radujte se z nových příležitostí, které vám právě vstupují do života. Provádějte ve svém životě změny, které vám otevřou nové možnosti, jak zlepšit vztah sama k sobě i k ostatním, ve své životosprávě, v práci i v trávení svého volného času. Uvažujte ale, zda změna směřuje k vašemu dobru a zároveň není na úkor ostatních. Nyní si nedělejte žádné pevné plány, vyhýbejte se rutině a přijímejte do života vše, co vám tam vstoupí a děkujte za to, neboť je to pro vás nejlepší. Buďte více v pohybu, choďte čerpat energii do přírody a věnujte se poznávání, cestování, i prožívání dobrodružství ve spojení s lidmi, se kterými se setkáváte stejně naladěnými na vaši energii. Otevírejte se novým zkušenostem a pochopte, že váš duch je svobodný, a to má účinek i na vaše myšlení a rozhodování se. Vězte, že pokud budete vnímaví, a začnete přijímat změnu, jako životní příležitost, bude vám Vesmír nápomocen ve vašem konání a prožijete to, co je právě teď pro vás nejlepší.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:
Vnímám změnu ve svém životě jako novou příležitost a z toho, že se díky ní rozvíjím, mám velkou radost…

Přeji vám, ať přijímáte změnu jako cestu k něčemu vyššímu.
© Copyright 2011-2018   numerologie-hadanka.cz
Bez předchozího písemného souhlasu je kopírování těchto materiálů zakázáno