numerologická poradna Hadanka  -  numerologie, rozbory, výklady
"Ten nejkrásnější dar na světě jsem již dostala, je to můj život. A děkuji za to, že jej prožívám právě tady a teď."   D.H.
Lednové okénko podle numeroempatie


Je tady první měsíc v roce 2018 a je zajímavé se podívat, jaký bude mít na nás vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 3, která vznikne sečtením roční vibrace 11 a měsíce ledna, jakožto č. 1, a zažíváme jej jako měsíc otevřenosti, komunikace a společenskosti. V prosinci jsme si měli uvědomit, co bychom mohli ještě na sobě zlepšit, že bez práce sama na sobě ničeho nemůžeme dosáhnout a jen tak dojdeme do vyrovnanosti sami se sebou i s ostatními. Nyní je zde leden, druhý zimní měsíc, paní Zima již naplno převzala vládu do svých rukou a kraluje, jak nejlépe umí. Příroda ulehla k zimnímu spánku a rána i noci jsou mrazivé, přesto ale, když se sluníčko ukáže na obloze, oteplí se a vypadá to skoro jako na jaře. Uvědomme si, že sluníčkovou energii potřebujeme a buďme vděčni za to, když můžeme čerpat jeho energii, bez které by nebylo života. A pokud si budeme chtít naplno užít sníh, tak je potřeba se za ním vydat do hor, protože zatím se máme spokojit s tím, že nám umí vytvořit krásnou zimní atmosféru, když se začne snášet ve formě různorodých vloček dolů na naši krajinu. A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Začínáme prožívat nový rok, který má mimořádnou mistrovskou vibraci pod č. 11, kterou jsme naposledy prožívali v roce 2009. Nyní máme pochopit, v čem spočívá citlivost, vnímání intuice a duchovní způsob života spojený se vztahy a k tomu je důležité být otevření, komunikovat všemi způsoby a pochopit, že jsme bytosti, které mají žít v souladu s ostatními ve vzájemném společenství. Buďme si vědomi toho, že správný způsob komunikace není jen záležitostí slova, ale také řeč duše a těla i telepatie může projevit mnohé, a proto je dobré umět naslouchat a všímat si těchto signálů.

A co pro sebe můžete udělat v lednu?

Otevřete se a projevte svým vyjádřením se, co v sobě nosíte a před ostatními jste to dosud nedali najevo, protože jste se obávali reakce svého okolí. Snažte se komunikovat sami se sebou i s bližními svými bez zábran, ale citlivě a to jakýmikoli prostředky, a uvědomte si, že to nejsou jen slova, ale i úsměv, pohlazení či objetí, pomohou často více, než mluvení o ničem. Buďte konečně sví a nechte, ať na povrch vystoupí věci, které jste odkládali a pusťte se do jejich řešení. Dejte si pozor na kritiku, hodnocení a posuzování sama sebe i ostatních a vnímejte zákonitost bezpodmínečné lásky. Vezměte na vědomí, že jako člověk jste tvor společenský a proto se neschovávejte do sebe, choďte více do společnosti lidí, kde se cítíte dobře a naplno prožívejte příjemné chvíle vzájemně strávené v harmonii. Vězte, že pokud se otevřete a budete láskyplně vyjadřovat jakýmikoli způsoby, co vnímáte a cítíte, ovlivní to nejen váš život, ale i životy ostatních, neboť všichni jsme součástí jednoho velkého celku zvaného Vesmír.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:
Komunikuji a vyjadřuji se s láskou a mám v srdci víru, že můj úsměv, pohlazení, objetí
i slovo mé, má velkou sílu…


Přeji vám, ať s láskou komunikujete všemi způsoby a na všech úrovních.
© Copyright 2011-2018   numerologie-hadanka.cz
Bez předchozího písemného souhlasu je kopírování těchto materiálů zakázáno