numerologická poradna Hadanka  -  numerologie, rozbory, výklady
"Ten nejkrásnější dar na světě jsem již dostala, je to můj život. A děkuji za to, že jej prožívám právě tady a teď."   D.H.
Únorové okénko podle numeroempatie


Je tady již druhý měsíc v roce 2017 a je zajímavé se podívat, jaký bude mít na nás vliv. Podle vcítění se do jeho energií má č. 3, která vznikne sečtením roční vibrace 1 a měsíce února, jakožto č. 2, a zažíváme jej jako měsíc otevřenosti, společenskosti a komunikace. V lednu jsme si měli uvědomit, že žijeme jeden pro druhého, vzájemně se ovlivňujeme, a proto je dobré, když budeme vůči sobě laskaví a naučíme se vzájemně spolupracovat, vnímat také naplno vztahy , které vytváříme a žít v nich pokud možno mírumilovně. Máme tedy upřednostnit především týmovou práci, protože díky společnému dílu, které děláme s láskou, více dokážeme. Nyní je zde únor poslední zimní měsíc, paní Zima má stále vládu ve svých rukou a kraluje, tak jak nejlépe umí. Příroda již zcela spí posilujícím zimním spánkem, dny i noci jsou pořádně mrazivé a také máme bohatou sněhovou nadílku, tak jak to v zimě má být. Buďme vděčni za typicky zimní počasí a neberme jej jako naprostou samozřejmost. Také nabírejme ? ?ivotadárnou energii i ze Sluníčka, které nás zahřívá silou svých paprsků a děkujme mu za to, že je stále s námi a dostáváme od něj bezpodmínečnou láskou světlo a teplo. A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Již jsme vstoupili a naplno prožíváme období nového devítiletého cyklu a také nového roku, a máme v něm pochopit, v čem spočívá nezávislost, tzn. nebýt zbytečně závislí na druhých a zároveň si uvědomit, že člověk je tvor společenský a jako takový má být otevřený vůči svému okolí a žít s ním v souladu. Proto se snažme komunikovat sami se sebou i s ostatními l áskyplně a přitom vnímejme také řeč duše. Choďme nyní více do společnosti mezi ostatní lidičky a užívejme si příjemně strávené chvíle v harmonii. Buďme si vědomi, že je potřeba všímat si projevů sami v sobě i u našich bližních, které nám dávají signál, jak jsme na tom, jestli v pohodě nebo v nespokojenosti a snažme se dělat si radost.

A co pro sebe můžete udělat v únoru?

Otevřete se naplno vůči sobě i vašemu okolí a dejte najevo, co v sobě už delší dobu nosíte, co si myslíte a měli jste zatím obavy, to ze sebe dostat. Snažte se komunikovat sami se sebou i s ostatními mírumilovně a uvědomte si, že vaše slova mají velkou sílu, mohou potěšit i způsobit bolest a proto je volte vhodným způsobem. Hojně používejte i mimoslovní komunikaci jako je úsměv, pohlazení či objetí, které jsou velmi léčivé a dostávají vaše bližní do harmonie. Přijměte, že člověk jakožto tvor společenský má žít v souladu s ostatními, a pr oto choďte více do společnosti, kde najdete stejně naladěné bližní své, se kterými můžete sdílet společně prožité chvíle spojené třeba s hudbou, tancem, zpěvem, malováním nebo jinou tvořivostí, která vám přinese vzájemnou spokojenost. No a tím, že se budete věnovat tomu co, vás baví a vyjadřovat to do svého okolí, začnete rozdávat svou schopnost umění radovat se ze života a přenášet to na ostatní. Vězte, že pokud budete láskyplně vyjadřovat jakýmikoli způsoby, co cítíte, začnete prožívat spokojenost sami se sebou i s ostatními, a ovlivní to nejen váš život, ale i životy vašich bližních, neboť všichni jsme součástí jednoho vesmírného celku.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:
Komunikuji a vyjadřuji se s láskou a mám v srdci víru, že můj úsměv, pohlazení, objetí
i slovo mé, má velkou sílu…


Přeji vám, ať s láskou komunikujete všemi způsoby a na všech úrovních.
© Copyright 2011-2017   numerologie-hadanka.cz
Bez předchozího písemného souhlasu je kopírování těchto materiálů zakázáno