numerologická poradna Hadanka  -  numerologie, rozbory, výklady
"Ten nejkrásnější dar na světě jsem již dostala, je to můj život. A děkuji za to, že jej prožívám právě tady a teď."   D.H.
Únorové okénko podle numeroempatie


Je tady druhý měsíc v roce 2018 a je zajímavé se podívat, jaký bude mít na nás vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 4, která vznikne sečtením roční vibrace 11 a měsíce února, jakožto č. 2 a zažíváme jej jako měsíc uvědomění si potřeby práce na svém Já a tím dojít k vyrovnanosti. V lednu jsme si měli uvědomit důležitost být otevření, komunikovat všemi způsoby a pochopit, že správný způsob komunikace není jen záležitostí slova, ale také řeč duše a těla i telepatie může projevit mnohé a my jsme bytosti, které mají žít v souladu s ostatními ve vzájemném společenství. Nyní je zde únor, třetí zimní měsíc a paní Zima kraluje, jak nejlépe umí, i když nám to tak nemusí připadat. Rána i noci bývají mrazivé, a i když to často vypadá na jaro, přesto máme stále zimní období, kdy celá příroda odpočívá. A my se máme učit přijímat počasí takové jaké je. Pokud si budeme chtít naplno užít sníh, tak jak jsme v zimě zvyklí, je potřeba se za ním vydat do hor. Sluníčko je štědré a kdykoli vyjde na oblohu bezpodmínečně nás zahřívá silou svých paprsků a dává nám tím světlo a teplo, které je tak důležité pro náš život, proto mu buďme vděčni za jeho láskyplnou náruč. A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Začínáme naplno prožívat nový rok, který má mimořádnou mistrovskou vibraci pod č. 11, kterou jsme naposledy prožívali v roce 2009. Nyní máme pochopit, v čem spočívá citlivost, vnímání intuice a duchovní způsob života spojený se vztahy a k tomu je důležité připojit poctivou práci na sobě, jen tak můžeme dojít k vyrovnanosti ve všech oblastech života. Buďme si vědomi toho, že láskyplnou prací na svém Já, kterou se zabýváme, prospíváme nejen sami sobě, ale můžeme díky ní i inspirovat a pomoci lidem ve svém okolí.

A co pro sebe můžete udělat v únoru?>

Najděte si čas, který budete věnovat práci sami na sobě. Každý den se na chvíli zastavte, a ponořte se do sebe. Tak se dostanete do stavu rozjímání, kdy můžete velmi dobře naslouchat svému nitru, které vás dobře dovede k tomu, co je potřeba a jak to udělat, abyste byli vyrovnaní a žili ve spokojenosti. Každý jistě máte na sobě co zdokonalovat, ať se jedná o trpělivost, toleranci, pochopení, odpuštění aj., díky nimž si zlepšujete vztah sami se sebou, i se svým okolím. Zamyslete se také nad svým zdravím a dbejte na jeho prevenci, tím, že si nastolíte pro vás nejlepší životosprávu např. změnou stravy, péčí o duši a tělo, pravidelným pohybem, správnou relaxací atd., což vám pomůže dát se zase do rovnováhy i tím, že svého života vyloučíte, to co pro vás není dobré a odebírá vám to energii a s láskou přijmete, co vám naopak velmi prospívá. Vězte, že pokud se budete věnovat práci na sobě a uvědomíte si, že je to přirozená součást vašeho života a je pro ni potřeba i jistá sebekázeň, můžete tak sklízet úspěch, což záhy poznáte, díky své spokojenosti a vyrovnanosti.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:
Práci na svém Já se věnuji, a že jen díky ní dojdu k vyrovnanosti, si plně uvědomuji …

Přeji vám, ať se vám práce na sobě stále daří.
© Copyright 2011-2018   numerologie-hadanka.cz
Bez předchozího písemného souhlasu je kopírování těchto materiálů zakázáno