Kdo jsem? Narodila jsem se v létě, kdy Slunce bylo ve znamení blíženců a Měsíc ve fázi balzamické luny. Jak jsem později zjistila, lidé narození v tomto období, což je zhruba 3 dny před novoluním, obvykle nejdou s davem, nebo se mu nějakým způsobem vymykají. Mají v sobě často cosi jako prorocký smysl, nebo pocit, že mají nějaké zvláštní poslání…).

Do vínku jsme dostala krásné a severské jméno Dagmar, které znamená slavný den. Moc se mi sem na svět nechtělo, jak jsem se dozvěděla od maminky, která mě delší dobu přenášela. Pokřtěná jsem sice byla, ale v Boha jsem nevěřila, protože jsme k tomu doma nebyli vedeni. Ráda jsem však do kostela chodila, ať už to bylo s babičkou, která zpívala ve sboru a já jako malá holčička si zapěla s ostatními Beránku Boží… nebo jen tak si posedět a vnímat tu zvláštní energii, která mě tam obklopovala. A protože cesty života jsou nevyzpytatelné i já jsem v pozdějším věku začala zpívat ve sborech mimo jiné i v kostelních. Hudba a zpěv mě od té doby provází mým životem a já z nich čerpám svou životodárnou energii.

Vzpomínky na dětství mám hezké, a protože jsem byla dítě zvídavé, které na každou otázku chtělo hned znát odpověď, stále jsem se na něco ptala. Mou velkou vášní byly knížky, a jakmile jsem se naučila číst, našla jsem si svůj svět, ve kterém jsem si spokojeně žila. Vždy mě zajímaly vztahy mezi lidmi, přemýšlela jsem, proč si s někým cizím rozumím, jako bych jej znala odjakživa a třeba s lidmi z rodiny vůbec ne.

Jako dítě jsem se dost bála samoty, protože mě pronásledovaly vnitřní hlasy, které mě stále k něčemu nabádaly. A také jsem začala silně vnímat hlas své intuice, na kterou se v životě plně spoléhám a která mě vždy vyvedla z úzkých. Zhruba ve 13 letech se mi dostala do rukou první knížka z oblasti esoteriky pod názvem Sny, karty, horoskopy. Začala jsem si pročítat všechny charakteristiky slunečních znamení a snažila se poznávat samu sebe i ostatní. V r. 1990 se náhle začaly otevírat možnosti, o kterých se mi ani nesnilo. Začalo vycházet množství esoterických knížek a já jsem se mohla věnovat všemu, co mě tehdy nejvíce zajímalo, především astrologii a minulým životům.

Zlom v mém životě však nastal až nástupem tzv. Vodnářského věku. Tehdy se mi v roce 2001 dostala do ruky knížka Robin Steinové – Numerologie – čísla lásky a to mě zcela oslovilo. Náhle jsem cítila, ano to je moje cesta za sebepoznáním a v září jsem jela do Chorvatska na kurz numerologie, který vedla paní Jana Volfová. Zde jsem se potkala se stejně naladěnými lidičkami, kteří mi doporučili další sebevzdělávání. Velmi důležité bylo pro mě absolvování základního semináře Modré alfy „Objevování skrytých schopností“ a tímto i seznámení s Petrem a Ernestínou Velechovskými. Objevila jsem, jakou krásu má v sobě meditace a jak pomáhá ke zklidnění mé duše. A jak už to bývá, když já jsem se věnovala své cestě sebepoznávání, začal se mi rozpadat můj osobní život a do vztahu s mým přítelem se postupně vkrádalo nepochopení a odcizení.

Myslela jsem si, že se jako každá holka vdám a založím rodinu, ale Vesmír se mnou měl v té době jiné úmysly a došlo k rozchodu a zrušení svatby. A já se najednou ocitla na začátku nového života. Nebylo to pro mě vůbec jednoduché období, a protože jsem si sama se sebou nevěděla rady, rozhodla jsem se, že vyzkouším regresní terapii u Marcely Novákové. A to mi pomohlo a mnohé v mém životě vysvětlilo. Prošla jsem si poté ještě těžkou životní zkouškou a ocitla se na úplném dně, ze kterého jsem se dostávala velmi pomalu, ale za pomoci své rodiny a přátel, jsem vše zdárně zvládla.

Cítila jsem, že jsem dostala od života novou šanci, jako bych se znovu narodila a také jsem poprvé v životě navázala svůj vztah s Bohem, plný lásky a pokory. Díky dalším poznávacím seminářům u Ernestíny ve Vědomí srdce jsem v sobě probudila ženu, jako bytost něžnou a plnou pochopení, která ve mně hluboce spala. Také jsem se začala věnovat józe, která mi stále velice pomáhá k harmonizaci mé duše. Stále jsem však neuměla nakládat se svou energii, buď jsem jí měla hodně, nebo zase naopak málo, což mi způsobovalo mnohé nemoci. A tak jsem přivítala, že jsem mohla absolvovat 2 stupně reiki, kde jsem byla zasvěcena, jak čerpat energii s Vesmíru a uvedlo mě to do stavu velkého klidu a pohody. Cítila jsem, že přišla doba, kdy se mám numerologii věnovat naplno, jako své životní náplni a navíc jsem ji začala propojovat s astrologií, protože tyto vědy se vzájemně ovlivňují.

Lidé ke mně získali velkou důvěru a stále se na mě obracejí , když potřebují poradit, jak řešit svou životní situaci a pro mě je tou největší odměnou, jejich spokojenost. Při práci s klientem využívám a propojuji své znalosti a současně se nechávám vést vnitřní moudrostí, svým Vyšším Já. Tím, jak jsem se v životě konečně našla, se mi začaly plnit i mé přání a já na své životní pouti stále potkávám lidičky, kteří mě dále učí a s láskou vedou. V roce 2008 jsem začala dělat přednášky a to pro mě byla velká výzva, předávat své poznatky podobně naladěným lidičkám.

Zjistila jsem, že mě to velice naplňuje a věnuji se tomu i nadále. A od r. 2010 jsem začala psát pro Vědomí srdce numerologická okénka na každý měsíc, což lidičky dle ohlasů přivítali s nadšením. Mým velkým přáním bylo vytvořit si místnůstku, kde bych mohla lidičkám dělat numerologické výklady a to se podařilo v prosinci, kdy vznikla „čarovna“. Jsem spokojená sama se sebou a šťastná, od té doby, kdy jsem přišla na to, že Bůh vede mé kroky po mé životní cestě.

Vím, že mé opravdové bohatství spočívá v mé duši a mým úkolem v tomto životě je rozvíjet v sobě pocity bezpodmínečné lásky a oddanosti, kterou cítím, a proto se snažím vnést ji do srdcí ostatních lidí a mám radost z toho, když se mi to daří.