Je tady již jedenáctý měsíc v roce 2019 a je zajímavé se podívat, jaký na nás bude mít vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 5, která vznikne sečtením roční vibrace 3 (2019: 2 + 0 + 1 + 9 = 3) a měsíce listopadu jakožto čísla 11, (3+11=14, 1+4=5) a zažíváme jej jako měsíc vnímavosti a přijímání změn jako nových příležitostí.

V říjnu jsme si měli uvědomit, že právě poctivou prací na sobě můžeme dojít nejen k vyrovnanosti ve všech oblastech života, ale můžeme díky ní i inspirovat a pomoci lidem ve svém okolí. Nyní je zde listopad, třetí podzimní měsíc a podzim již naplno kraluje a dosahuje svého vrcholu. Příroda hýří barvami od zelené po červenou až do zlatavé i hnědé a listí opadává ze stromů. Přestože rána už bývají chladnější, sluníčko se ještě nevzdává a vysílá na nás silou svých paprsků teplo a energii, což všichni moc k životu potřebujeme. Proto mu buďme vděčni a vstřebávejme dosyta sluneční svit. No a samozřejmě přijdou postupně i podzimní plískanice, mlhy a první mrazíky, přijímejme je tedy s pochopením, neboť i toto je pro tohle období typické a důležité.

A protože nám právě začíná doba dušičková, vzpomeňme si, prosím i na své drahé zesnulé, kteří s námi prožili své životní okamžiky a zapálením svíčky s myšlenkou na ně jim dáme najevo, že v našich srdcích i nadále s námi zůstávají.

A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni?

Jsme stále ještě v roce s roční vibrací pod číslem 3, kdy máme pochopit, v čem spočívá schopnost dobrého vyjadřování, otevřenosti, společenskosti a tvůrčí činnosti. Zajímavostí je, že tuto měsíční vibraci jsme již prožívali v únoru, a protože jsme se od té doby v životě posunuli, můžeme vnímat, že listopad už bude jiného rázu. Máme si nyní uvědomit naši schopnost naplno vnímat vše co se v nás i v našem okolí děje a na základě svého vnitřního hlasu přijímat změny, které nám vstupují do života jako nové příležitosti. Buďme si vědomi, že právě změna je pro nás podstatná a přijímejme ji, protože přináší nové podněty do našeho života, které osvobozují duši a přejí tak k jejímu dalšímu rozvoji.

A co pro sebe můžete udělat v listopadu?

Vítejte změnu a radujte se z nových příležitostí, které vám právě vstupují do života. Provádějte ve svém životě změny, které vám prospějí na těle i na duchu, ať už jsou v oblasti lásky a vztahů, zdraví, v práci či životním stylu. Uvažujte ale, zda změna směřuje k vašemu dobru a zároveň není na úkor ostatních. Nyní si nedělejte žádné pevné plány, vyhýbejte se rutině a přijímejte do života vše, co vám tam vstoupí a děkujte za to, neboť je to pro vás nejlepší. Buďte více v pohybu, věnujte se cestování, poznávání, i prožívejte dobrodružství ve spojení s lidmi stejně naladěnými na vaši energii. Otevírejte se novým zkušenostem a pochopte, že váš duch je svobodný, a to má účinek i na vaše myšlení a rozhodování se. Vězte, že pokud budete vnímaví, a začnete přijímat změnu, jako životní příležitost, bude vám Vesmír nápomocen ve vašem konání a prožijete to, co je právě teď pro vás nejlepší.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

Přijímám do svého života změnu jako novou příležitost a z toho, že se díky ní rozvíjím, mám velkou radost…

Přeji vám, ať přijímáte změnu jako cestu k něčemu vyššímu 🙂

Dáša Halotová
Osobní web: numerologie-hadanka.cz
Lektorka ezoterických týdnů na ostrově Pag v Chorvatsku: ezopag.cz
Autorka online semináře Základní numeroempatie