Je tady již devátý měsíc v roce 2019 a je zajímavé se podívat, jaký na nás bude mít vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 3, která vznikne sečtením roční vibrace 3 (2019: 2 + 0 + 1 + 9 = 3) a měsíce září jakožto čísla 9, jej zažíváme jako měsíc otevřenosti, komunikace všeho druhu a tvořivosti.

V srpnu jsme si měli uvědomit, jak naslouchat svému vnitřnímu hlasu a řídit se srdcem. Že každý z nás je napojen na Nejvyšší zdroj vědomí, z něhož dostáváme informace a jsme jimi vedeni. Bylo potřeba zachovávat si svůj vnitřní pokoj a rozjímat. Je to důležité pro náš duchovní růst.

Nyní je zde září, první podzimní měsíc a léto začíná pomalu předávat svou vládu do rukou podzimu. Dětem skončily dva měsíce prázdnin a znovu zasedli do školních lavic, zatímco nám dospělým škola života nikdy nekončí. Příroda se začíná postupně měnit a vrcholí období sklizně podzimních plodin. Sluníčko nás stále hřeje svými paprsky, za což mu buďme vděčni, můžeme si tak prožívat příjemné babí léto. Přijímejme také s povděkem deštivé dny. Vše je dobré a naše krásná planeta vláhu potřebuje.

A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Jsme ve třetí čtvrtině roku s roční vibrací pod číslem 3, kdy máme pochopit, v čem spočívá schopnost dobrého vyjadřování, otevřenosti, společenskosti a tvůrčí činnosti. Zajímavostí je, že prožíváme dvojitou vibraci čísla 3, a proto na nás bude mít silnější vliv. Máme si uvědomit, že právě tvořivá činnost může napomoci otevřít naši komunikaci, jež není jen záležitostí mluvy, ale i intuice, telepatie nebo řeči těla a duše. To vše nám může napomoci vnímat signály v našem životě, jež dostáváme.

A co pro sebe můžete udělat v září?

Otevřete se a vyjádřete, co v sobě nosíte.

Ukažte sobě i druhým, jací skutečně jste a snažte se komunikovat laskavě všemi způsoby, tzn. myšlenkou, slovem, činem, úsměvem, pohlazením nebo třeba objetím.

Vezměte na vědomí, že člověk je tvor společenský, proto se neschovávejte do sebe a vyhledávejte společnost lidí stejně naladěných a naplno s nimi prožívejte chvíle v harmonii.

Věnujte se také svým koníčkům, prostě tomu, co Vám dělá radost. Například hudba, tanec, zpěv, kreslení nebo jiné záliby a denně si ji dopřávejte. Tím, že se budete věnovat tomu, co Vás baví, začnete cítit radost ze života a přenášet ji do svého okolí. Vězte, že otevřete-li se, budete komunikovat sami se sebou i s ostatními laskavě a začnete si užívat svou schopnost tvořivosti, ovlivní to harmonicky život Váš a všech kolem, neboť všichni jsme součástí Jednoty.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

„Projevuji se a komunikuji sám se sebou i ostatními otevřeně, jsem člověk, tvor společenský a vyjadřuji se láskyplně…

Přeji Vám, ať s otevřeným srdcem komunikujete na všech úrovních:-)

Dáša Halotová
Osobní web: numerologie-hadanka.cz
Lektorka ezoterických týdnů na ostrově Pag v Chorvatsku: ezopag.cz
Autorka online semináře Základní numeroempatie