Únor 2022

Je tady druhý měsíc v roce 2022 a je zajímavé se podívat, jaký na nás bude mít vliv. Podle vcítění se do jeho energií má měsíční vibraci pod č. 8, která vznikne sečtením roční vibrace 6 (2022: 2 + 0 + 2 + 2 = 6) a měsíce února jakožto čísla 2, (6+2=8) a zažíváme jej jako měsíc vnímání rovnováhy.

V lednu jsme si měli uvědomit možnost si vše vyzkoušet, jak se říká na vlastní pěst, a z těchto nabytých zkušeností dále citlivě pokračovat na cestě životem. Měli jsme pochopit, že to je nejlepší doba, kdybychom měli pamatovat na svou duši. Vnímat své nitro, propojit se se svým vnitřním Já a naslouchat hlasu své intuice.

Nyní je tady únor a máme se zamyslet nad tím, zda je náš život v rovnováze. A jak si s tím poradit?

Každý z nás si má popravdě odpovědět na otázku, jestli má v životě od všeho stejně, myslím tím lásku, zdraví, práci i peníze nebo někde něčeho přebývá a naopak úplně schází. Je dobré se na to intuitivně zaměřit a uvést to v soulad, abychom cítili spokojenost se svým žitím v přítomnosti, to znamená tady a teď. Naučme se vnímat, zda se nacházíme v rovnováze a náš život dostane ten správný smysl, protože pocítíme, že jsme v harmonii sami se sebou i s celým Vesmírem.

A co pro sebe můžete v únoru udělat nejlepšího?

Odhoďte veškeré obavy z toho, že něco nezvládnete a odhodlejte se dát všechny záležitosti ve svém životě do harmonie. Dejte najevo své sebevědomí, buďte schopní a podnikaví, ale také si uvědomte zodpovědnost za své myšlenky a činy. Myslete na to, že jen při zachování rovnováhy dosáhnete to, co chcete a dobře se vám povede. Jednejte vždy a pokud možno za každé situace spravedlivě, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Mějte na paměti, že když se zaměříte na to, co je ve vašem životě v nesouladu a uvedete to do principu rovnováhy, budete šťastní a spokojení. Nechte se přitom vést svou intuicí, která vám ukáže, jak a v jaké situaci se zachovat a rozhodnout se pro nejlepší řešení životních záležitostí. Mějte na paměti, že když se vám bude dařit, je dobré rovněž pomoci dle svých možností tomu, kdo to bude potřebovat a požádá vás o to.

Vězte, že pokud budete vyrovnaní sami se sebou i s okolím, laskaví vůči sobě i ostatním, zažijete pocit uspokojení ve svém životě, jež bude vidět na první pohled, a to z vašeho úsměvu a také díky pohodě, kterou budete vyzařovat kolem sebe.

Přeji vám, ať s láskou vnímáte své nabývání rovnováhy ☺

Dáša Halotová
numerologie-hadanka.cz